Facebook da sizi silenleri, listenizden çıkanları, sizi red edenleri görün.

Internet de yada facebook da uygulama olarak karşınıza çıkan sizi kim sildi kim engelledi vs. gibi saçma sapan işe yaramaz grup doldurma amaçlı saçma uygulamalar hiç bir işe yaramadığı gibi birde bunun karşılığında bilgileriniz uygulamayı yapan kişi tarafından görülmek de :)

Fakat UnfriendFinder kişi listenizi bilgisayarınızda depolayarak siz her facebook'a girişiniz de o anki listenizle karşılaştırıp kimin sizi engellediğini kimin hesabını dondurduğunu kimin teklifinizi kabul etmediğiniz size söylüyor.

Bu uygulama Internet Explorer dışında tüm tarayıcılarda çalışmaktadır.

Google Chrome da herhangi bir eklentiye gerek kalmadan çalışmaktadır.

FireFox da ise GressMonkey eklentisini yükledikden sonra uygulamanın web sitesini ziyaret edin.

Not:Uygulamayı kurduğunuz andan itibaren ki kişi listesi durumunuz ve diğer durumlarınız bildirilir, bunun dışında geriye dönük bir zamandaki aktiviteler asla gözükmez.

Eğer bilgisayarınıza format atacak olursanız eklentinin bilgisayarınızdaki verilerini facebook üzerinden yedeklemeyi unutmayın.
Yedekleme için Facebook anasayfasına girin hemen solda Silenler kısmını göreceksiniz o sekmeye tıklatın ve açılan alt ayarlardan Veriyi dışarı aktar/Veriyi içeri aktar kısmından Dışa aktar deyin ve silinmeyecek bir yere kayıt edin örneğin D: bölümüne kayıt edebilirsiniz.

Sonrasında yeni kurulmuş XP de aynı işlemleri takip ederek İçeri Aktar diyerek yedeklediğiniz veriyi yükleyin ve kaldığınız yerden listenizi takip etmeye devam edin.

Site >>

.

Facebook da sizi silenleri, listenizden çıkanları, sizi red edenleri görün. için 0 yorum var.

Yorum Gönder

Bu Blog'da yayınlanan tüm makaleler Windows Blog'a aittir.İzin alınmadan hiçbir medya ve web sitesinde kullanılamaz..